VEREDA NIGHT RUN

Nočný beh Považskou Bystricou...

    a    

s podporou

usporiadali už III. ročník VEREDA NIGHT RUN, ktorý priniesol spoločným úsilím pre Mateja Tomáša šek v hodnote 1.185,- €.

Matej Tomáš je 11 ročný charizmatický mladík, ktorý sa venuje cyklistike a môže sa pýšiť viacerými úspechmi v celoslovenskom meradle. 3. celkové miesto na Tour Petra Sagana v roku 2017, víťazstvo v Považskej Cyklolige, víťaz kritéria ulicami Trnavy 2018 a mnohé ďalšie úspechy hovoria za všetko. Pre jeho ďalší rozvoj je však potrebné vynakladať nemalé finančné prostriedky spojené s cestovaním na preteky, nákupom a údržbou bicykla, športovým oblečením a doplnkami. Práve preto sme sa rozhodli v tomto ročníku podporiť práve jeho. Okrem výťažku zo štartovného účastníci aj diváci prispievali aj sumou 3,- € z každého zakúpeného pamätného trička.

Srdečne ďakujeme všetkým, ktorí sa zúčastnili na tomto podujatí, všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom pomohli pri organizácii, alebo zabezpečení dobrej zábavy, všetkým sponzorom, ktorí finančne i nefinančne podporili toto podujatie. ĎAKUJEME, bez vás všetkých by toto nebolo možné.

Kompletnú fotogalériu nájdete na webe www.veredasport.sk.

Tešíme sa na vás v ešte lepšom budúcom IV. ročníku VEREDA NIGHT RUN.

Video z III. ročníka

Späť na hlavnú stránku